Misja specjalna polskich firm w Pekinie – możliwość dofinansowania

Informujemy uprzejmie, że Silesia Chamber of Commerce Ltd. rozpoczyna nabór firm polskich na misję specjalną firm polskich do Pekinu – stolicy Chin, która odbędzie się w dniach: 18-22 listopada 2015r.
Misja specjalna do Chin, organizowana jest z okazji rocznicy dziesięciolecia działalności CEDEA China Economic Development & Exchange Association – organizacji, zrzeszającej firmy chińskie z całego Państwa Środka.

Udział w tej wyjątkowej imprezie zapowiedziały przedsiębiorstwa z całych Chin jak również partnerzy CEDEA z całego Świata w tym i nasza Izba. Zespół naszej Silesii Izby Handlowej SCC współpracuje z CEDEA od początku jej powstania.

Każda firma polska, uczestnicząca w tej wyjątkowej imprezie, odbędzie spotkania bezpośrednie B2B z potencjalnymi partnerami chińskimi wytypowanymi i zaproszonymi na podstawie danych z formularza organizacyjno – zgłoszeniowego.

Informujemy również, że jest możliwość uzyskania refundacji kosztów uczestnictwa w misji ze środków Ministerstwa Gospodarki w ramach Branżowych Projektów Promocyjnych.

Wnioski o refundację w wersji do wypełnienia, wysyłamy wszystkim zgłoszonym do udziału uczestnikom, gwarantując ich pilotaż oraz monitoring od procesu ich przygotowania poprzez kwalifikację aż do rozliczenia projektu.