Poszukujesz zespołu naukowego, naukowca z Polski lub z zza granicy, który zrealizuje prace B+R i badania?

Nie od dziś wiadomo, że Polska jest kuźnią talentów, a potencjał młodych polaków jest wysoko ceniony i pożądany przez instytucje naukowe na całym świecie. Wsparcie w dziedzinie nauki i innowacyjnej gospodarki od lat jest pogłębiane w Polsce, celem zatrzymania „młodych i zdolnych” w kraju, zwłaszcza przez wdrażanie programów operacyjnych opartych na dofinansowaniach z Unii Europejskiej i zachęcaniu do udziału w konkursach i różnorodnych projektach naukowych.

Właśnie w imię rozwoju innowacyjności zgromadziliśmy dla Państwa bazę programów unijnych umożliwiających podjęcie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz opracowywania nowych technologii, niezależnie od dziedziny naukowej. Jak wiadomo, nieodzownym elementem powodzenia każdego projektu jest mobilność zasobów ludzkich i umożliwienie współpracy ambitnym naukowcom. Dlatego też proponujemy szereg programów docelowych, takich jak m.in. VENTURES, TEAM, WELCOME, HOMING PLUS, MOBILNOŚĆ +, IniTECH, czy TEMPUS, które oferują Państwu nie tylko ogromne subsydia badawcze na podjęcie prac naukowych, lecz również pomagają w tworzeniu zespołów badawczych i pracę w prestiżowych uczelniach na całym świecie.

Jeśli pragną Państwo rozwinąć swój potencjał intelektualny na rzecz innowacyjności w gospodarce oraz podjąć współpracę w ramach integracji naukowej pomiędzy uczelniami na terenie UE, na pewno doradzimy Państwu program spełniający Wasze oczekiwania.