Jesteś naukowcem i poszukujesz konferencji lub możliwości finansowania swoich projektów badawczych?

Świat nauki nigdy nie miał granic, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy w świecie „oczywistej” mobilności i dążeniu do innowacyjnych rozwiązań w gospodarce. WSPOŁCZESNOŚĆ kibicuje NAUCE i TECHNOLOGII, a co ważniejsze WSPIERA je na wielu płaszczyznach, i na wiele możliwych sposobów.

Należą Państwo do grona tych szczęśliwców, którzy mogą poszerzać swoje horyzonty oraz wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach badawczo-naukowych, bez względu na miejsce ich odbywania się. Dla Państwa wskazujemy na programy B+R, które zawierają w swojej domenie cały szereg konferencji popularno-naukowych, z zakresu różnych dziedzin naukowych, na których zdobędą Państwo cenną wiedzę i wymienią się pomysłami na unowocześnienie poszczególnych sfer życia. NAUKA łączy się z BIZNESEM.

A co jeśli brakuje środków finansowych na rozbudowę projektu? To również nie stanowi problemu. Możliwości finansowania projektów badawczych są obecnie naprawdę ogromne-poczynając od środków unijnych, a kończąc na grantach z budżetu państwa przeznaczonych na rozwój przedsiębiorczości. W ramach programów wspierających badaczy, oferowane są subsydia na podjęcie badań oraz utrzymanie zespołu naukowego, stypendia imienne dla kierownika projektu lub bony na innowacje, które w znacznej mierze ułatwiają wdrożenie nowej technologii na rynek przez jednostkę naukową.