Chcesz wstąpić do Klastra właściwego do swojej działalności i zyskać na punktacji w ocenie konkursów grantowych?

W świecie pełnym konkurencyjności musisz działać prężnie i natychmiast reagować na bodźce świata przedsiębiorczości. Dlatego też, to do Ciebie należy decyzja zawalczenia o lepszą pozycję Twojego biznesu na rynku, i jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak możesz to uczynić, my proponujemy Ci oczywiste rozwiązanie- wstąp do klastra odpowiedniego dla Twojej działalności.

Zgodnie z myślą przewodnią istnienia klastrów, nawiążesz długotrwałą współpracę z kręgiem specjalistów i naukowców wysokiej klasy, będziesz uczestniczył w specjalistycznych warsztatach i szkoleniach, a także dostaniesz możliwość pozyskania środków unijnych lub grantów na innowacje. Jako członek klastra systematycznie umocnisz pozycję swojej firmy lub instytucji zarówno na rynku lokalnym, jak i na rynkach zagranicznych, równocześnie zachowując indywidualność Twojego biznesu.

Niech nie zmyli Cie złudna myśl, o tym że pozostali członkowie klastrów będą z Tobą konkurować. Być może właśnie oni staną się Twoimi partnerami w walce o uczciwe traktowanie przedsiębiorców i zaniechanie przepisów blokujących rozwój gospodarki w Polsce. Współpracując z nimi zwiększysz również swoje szanse na wyższą ocenę w konkursach grantowych.

Powiedzenie „razem-raźniej” nie wzięło się znikąd, zatem nie czekaj dłużej i wybierz klaster biznesowy właściwy dla rozwoju Twojej firmy!